Wow Hostel Barcelona

69 bilder
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Wow Hostel Barcelona
$$$$

Beskrivelse

Vandrerhjemmet ligger 2 km fra Plaça d'Espanya og 2,1 km fra Catalonia nasjonale kunstmuseum. Wow Hostel Barcelona består av 20 rom med røykdetektorer og klimaanleg.

Beliggenhet

Vandrerhjemmet ligger i Sarrià-St. Gervasi distriktet i Barcelona. Sentrum av Barcelona ligger mindre enn 2 km unna. Maitea Taberna ligger innen 5-minutters gange fra Wow Hostel Barcelona. Plaza Francesc Macia ligger i umiddelbar nærhet.

Vandrerhjemmet ligger innen 5 minutters gange til Casanova - Diagonal bussholdeplass og 200 meter fra Hospital Clinic t-banestasjonen.

Rom

Rommene er komplett med et badekar, et separat toalett og en dusj.

Spis & Drikk

Baren på stedet har billiard og et biljardbord til gjestenes disposisjon. Wow Hostel Barcelona har et felles kjøkken for selvhusholdning.

Lisensnummer: AJ-000562

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 13:00-23:59
fra 07:00-11:00
Fasiliteter
Det er ingen parkering tilgjengelig.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Barn & ekstra senger
Vi tilbyr ikke barnesenger i rommet. 
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Språk
engelsk, spansk, hindi, urdu
Bygning
Antall rom:20
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Dobbeltrom med Delt bad
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    1 Dobbeltseng1 Enkeltseng
Private Bathroom Double Room
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    1 Dobbeltseng2 Bunk beds
Rom med Delt bad med to enkeltsenger
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    2 Bunk beds1 Køyeseng1 Dobbeltseng
Vis 8 flere romtyperMindre

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Kjøkkenfasiliteter

Felles kjøkken

Klimaanlegg
TV

Flatskjerm tv

Heis
Kun voksne
Sport aktiviteter

Biljard/ biljardbord

Sport en Fitness

  • Biljard/ biljardbord

Tjenester

  • Turer/ Billettservice

Forretningsfasiliteter

  • Faks/Kopimaskin

Barnas fasiliteter

  • Brettspill
  • Spillerom

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Fritid/ TV-rom

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming

Selvbetjening

  • Felles kjøkken

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke

Rominnredning

  • Parkettgulv
  • Gardiner
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Wow Hostel Barcelona

💵 Laveste rompris 231 NOK
📏 Avstand til sentrum 2.0 km
🗺️ Beliggenhetsvurdering 9.2
✈️ Avstand til flyplass 16.3 km
🧳 Nærmeste flyplass Barcelona-El Prat, BCN

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
Avenida Diagonal, 578. 3, Barcelona, Spania
Se på kartet
Avenida Diagonal, 578. 3, Barcelona, Spania
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Placa de Francesc Macia
Plaza Francesc Macia
320 m
Galleri
Foto Colectania-stiftelsen
580 m
Restaurant
Tomasso
270 m
Restaurant
Pans & Company
170 m
Restaurant
Casa De Pizzas
200 m
Restaurant
Las Muns
210 m
Restaurant
Farfalina
240 m
Restaurant
100 Montaditos
390 m
Restaurant
Doctor Coffee
270 m
Restaurant
Pastry Shop Le Sucre Coeur BCN by Maria Selyanina
350 m
Restaurant
La Conservera Santalo
340 m
Restaurant
Al Pot Petit
360 m
Restaurant
La Despensa de Eva
450 m

Anmeldelser om Wow Hostel Barcelona

7.9 /10
Veldig bra
763 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Wow Hostel Barcelona

Er det offentlig transport i nærheten av Wow Hostel Barcelona vandrerhjem?
Ja, det er Hospital Clinic t-banestasjon innen 200 meter fra Wow Hostel Barcelona vandrerhjem.
Snakker personalet på Wow Hostel Barcelona noen fremmedspråk?
Ja, personalet på Wow Hostel Barcelona kan hjelpe deg i engelsk, spansk, hindi og urdu.
Hvilke sikkerhetsfasiliteter er tilgjengelig på Wow Hostel Barcelona vandrerhjem?
Wow Hostel Barcelona vandrerhjem sørger for sikkerheten til sine gjester med et bankboks og 24 timers security.
Tilbyr Wow Hostel Barcelona utleietjenester?
På Wow Hostel Barcelona kan du leie sykel.
Hvilke romfasiliteter tilbyr Barcelona vandrerhjemmet?
Noen av rommene på Barcelona vandrerhjemmet er utstyrt med en balkon, gratis Wi-Fi og et skrivebord.
Er kjøkkenet tilgjengelig på overnattingsstedet?
Ja, overnattingsstedet har et felles kjøkken i tillegg til en mikrobølgeovn, et kjøleskap i full størrelse og en fryser.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom